Krimi

Zrážka na železničnom priecestí: Auto skončilo v koryte rieky Handlovka, FOTO

Dopravná nehoda motorového vlaku a vozidla v obci Chrenovec-Brusno sa mohla skončiť fatálne. Hasiči však mali dobré správy.

Ilustračný obrázok k článku Zrážka na železničnom priecestí: Auto skončilo v koryte rieky Handlovka, FOTO
4
Galéria

Na železničnom priecestí v katastri obce Chrenovec-Brusno (okres Prievidza) sa stala dopravná nehoda osobného motorového vlaku a osobného motorového vozidla. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Marián Petrík s tým, že na zásah boli postupne vyslaní ôsmi príslušníci HaZZ z Handlovej a Prievidze s tromi zásahovými vozidlami.

Bez zranení

Ako ďalej uviedol, po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že osobné motorové vozidlo sa nachádza na brehu, v koryte rieky Handlovka a vlak bol vo vzdialenosti cca 50 m od železničného priecestia.

„Pri dopravnej nehode sa nezranil nikto z trojčlennej posádky vozidla ani z 11 cestujúcich, ktorí boli evakuovaní z osobného vlaku na voľné priestranstvo,“ povedal Petrík.

Auto vytiahli

Zasahujúci hasiči podľa jeho slov zabezpečili miesto udalosti, stabilizovali automobil a následne vykonali protipožiarne zabezpečenie vozidla. „Po zdokumentovaní udalosti políciou, príslušníci HaZZ postihnuté vozidlo vytiahli z koryta rieky na presunuli na priľahlú odstavnú plochu,“ dodal.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Pozrite si aj zábery z nehody.

FOTO: Dopravná nehoda motorového vlaku a vozidla v obci Chrenovec-Brusno
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie