Kultúra

Víťazka SuperStar to rozbalila: Barbora Piešová s novým klipom, VIDEO

Víťazka SuperStar 2020 Barbora Piešová natočila klip k jej autorskej piesni Dážď. Zaujal už veľké množstvo ľudí.

Ilustračný obrázok k článku Víťazka SuperStar to rozbalila: Barbora Piešová s novým klipom, VIDEO
Zdroj: YouTube.com/Barbora Piešová

Videoklip Barbory Piešovej Dážď sa nakrúcal na Kraľovanskom jazere (Šútovo), ktorému sa zvykne hovoriť aj slovenské Plitvické jazerá, pretože jeho okolie s terasovitými svahmi pripomína westernové filmy a vyznačuje sa tyrkysovou vodou. Na začiatku natáčania sa speváčka aj so svojím tímom stretla s menšími komplikáciami. Informovala o tom PR manažérka Renáta Tomášová.

Ťažké natáčanie

„Toto nebol prvotný plán, pretože pôvodné miesto bola prírodná rezervácia, ale ochranári nás stopli a natáčanie by bolo v takýchto podmienkach veľmi zložité. Počas hodiny a pol sme museli vymyslieť a nájsť iný priestor, tak sme sa rozhodli ísť na Kraľovanské jazero,“ komentovala Piešová výber lokality.

„Natáčanie bolo dosť ťažké a občas aj nebezpečné, zvlášť záber, kde padám do vody. Musela som ho dať na dva pokusy, pretože pád na hladinu vody bol bolestivý. Zábery s ohňom mi pomohli sprostredkovať ochotní ľudia zo Sokoliarov Aquila z Bojníc,“ prezradila speváčka viac o klipe.

Práca, láska a rodina

Réžiu a kameru mali na starosti Michal Lenhart a Viliam Dráb. „Príbeh videoklipu bol takmer celý improvizácia, až na niektoré zábery, ktoré sme mali už vopred premyslené,“ dodala speváčka.

Piešová momentálne trávi veľa času skladaním piesní a následne ich nahrávaním v štúdiu v Seredi. Svoj debutový album plánuje vydať na jeseň. „Je takmer isté, že väčšina piesní bude jej vlastných, autorských. Popritom si zdokonaľuje hru na gitare a klavíri, veľa koncertuje a vystupuje na rôznych charitatívnych a súkromných akciách,“ dodala Tomášová k Piešovej aktivitám. Speváčka však napriek nim nezabúda na svojich blízkych a snaží sa svoj čas tráviť aj s rodinou. Hovorí, že jej poslaním je šírenie odkazu – práca, láska a rodina.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Foto: ilustračné

Pozrite si jej nový videoklip.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: TASR

Najčítanejšie