Filip Chudý Krimi

Šokujúci nález pri prievidzskej ZŠ: Ukážková reakcia chlapca, FOTO

Žiak základnej školy v Prievidzi našiel podozrivé predmety. Polícia pátra po páchateľovi drogovej trestnej činnosti.

Ilustračný obrázok k článku Šokujúci nález pri prievidzskej ZŠ: Ukážková reakcia chlapca, FOTO
6
Galéria

Prievidzskí policajti pátrajú po páchateľovi drogovej trestnej činnosti, ktorý pravdepodobne dňa 22. októbra 2019 do 13.00 h neoprávnene prechovával pre vlastnú potrebu omamnú látku, psychotropnú látku, jed, alebo prekurzor. Informovala o tom Elena Antalová z oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

„V blízkosti zástavky MHD a základnej školy v Prievidzi, žiak tejto školy našiel taštičku, v ktorej boli predmety a zdali sa mu podozrivé,“ povedala krajská policajná hovorkyňa.

Tá ďalej uviedla, že v taštičke, ktorú našiel voľne pohodenú na zemi sa nachádzali injekčné striekačky s obsahom neznámej kryštalickej látky. „Okrem striekačiek bolo v taštičke aj žlté plastové vajíčko s obsahom siedmich kusov papierových skladačiek naplnených zelenou sušinou,“ doplnila.

O svojom náleze chlapec informoval ihneď učiteľa, ktorý okamžite kontaktoval políciu. „Nájdené predmety boli zaistené a zaslané na expertízne skúmanie, s podozrením na prítomnosť látky metamfetamín, ktorá je zaradená do II. skupiny psychotropných látok a cannabis. Po páchateľovi pátrame,“ vyjadrila sa Antalová.

„Ak máte informácie, ktoré by nám pomohli objasniť tento skutok, kontaktujte políciu na známom telefónnom čísle, či na facebooku Polícia SR – Trenčiansky kraj formou súkromnej správy,“ dodala.

Pozrite si aj policajné zábery z prípadu.

FOTO: Nález žiaka pri základnej škole v Prievidzi zalarmoval políciu
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie