Milan Hanzel Futbal

Škrtel sa vážne zranil: Pohľad na Martina ako kričí od BOLESTI, neveští nič dobré! VIDEO

Hneď v prvom zápase po Vianociach mal slovenský hviezdny futbalista Martin Škrtel poriadnu smolu. Utrpel škaredé zranenie achilovky, kvôli ktorému bude zrejme dlho pauzovať.

Ilustračný obrázok k článku Škrtel sa vážne zranil: Pohľad na Martina ako kričí od BOLESTI, neveští nič dobré! VIDEO
Zdroj: Instagram.com/ruhumuzkartal1903

Dlhoročný reprezentačný obranca je známy tým, že neuhne pred žiadnym súbojom a na trávniku ich často aj vyhľadáva. V 15. kole najvyššej tureckej ligy sa zranil bez cudzieho zavinenia.

Čo sa stalo?

Pre 36-ročného hráča Basaksehiru Istanbul sa stal osudným „obyčajný“ beh. V zápase proti Kasimpase šprintoval k súperovi, keď sa zrazu zrútil k zemi. Kým akcia pokračovala ďalej, slovenský harcovník sa zvieral na trávniku od bolesti. Až po pár sekundách k nemu pribehli spoluhráči a lekári.

Po krátkej chvíli ho vystriedali a Martin putoval do rúk odborníkov. Klub z Istanbulu neskôr zverejnil, že si Škrtel pretrhol ľavú Achillovu šľachu, čo pre športovca znamená niekoľkomesač­nú pauzu.

„Nesmierne nás to mrzí, ale zranenie Martina je také, že v nasledujúcom obrobí budeme hrať bez neho. Sme z toho smutní,“ povedal kouč Basaksehiru Okan Buruk, čo uviedol portál milliyet.com.tr.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Prečítajte si aj toto:

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie