Ilustračný obrázok k článku PREHĽAD víkendového futbalu: Pozrite si aktuálne výsledky
Zdroj: TASR

PREHĽAD víkendového futbalu: Pozrite si aktuálne výsledky

Pozrite si výsledky víkendových zápasov regionálnych futbalových súťaží: 4. liga Severozápad, 5. liga Západ - sever, Majstrovstvo oblasti Prievidza, I. trieda a II. trieda Prievidza.

Katarína Vlčková Futbal
Katarína Vlčková Futbal

PREHĽAD víkendového futbalu: Pozrite si aktuálne výsledky

Pozrite si výsledky víkendových zápasov regionálnych futbalových súťaží: 4. liga Severozápad, 5. liga Západ - sever, Majstrovstvo oblasti Prievidza, I. trieda a II. trieda Prievidza.

Ilustračný obrázok k článku PREHĽAD víkendového futbalu: Pozrite si aktuálne výsledky
Zdroj: TASR

4. liga Severozápad 11. kolo

  • FK TEMPO Partizánske 1:1 (1:0) FC Baník Horná Nitra
  • FK Junior Kanianka 2:2 (1:1) FK Spartak Bánovce nad Bebravou

5. liga Západ – Sever 11. kolo

  • OFK Bošany 2:3 (1:3) FK Slovan Zemianske Kostoľany
  • Nový Život Veľké Uherce 2:1 (1:0) ŠK VEGUM Dolné Vestenice
  • TJ Slovan Trenčianska Turná 2:1 (1:0) OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
  • OŠK Podolie 1:2 (0:2) TJ Partizán Cigeľ
  • Spartak Myjava B 4:1 (2:0) TJ Družstevník Malá Čausa

Majstrovstvo oblasti Prievidza 11. kolo

  • TJ Slovan Oslanyn 1:4 (0:3) TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou
  • MTJ Nitrianske Pravno 3:0 (2:0) TJ Baník Sebedražie
  • TJ Tatran Kamenec pod Vtáčnikom 0:0 (0:0) OŠK Veľký Klíž
  • FC Baník Horná Nitra B 0:0 (0:0) OŠK Chynorany
  • TJ Družstevník Dolné Naštice 5:0 (3:0) TJ Priehrada Nitrianske Rudno
  • ŠK Čereňany 0:2 (0:1) OFK Dežerice
  • TJ Dúbrava Rudnianska Lehota 0:1 (0:1) FK Veľké Bielice
  • TJ Malá Hradná 4:2 (4:0) TJ FK Skačany

I. trieda Prievidza 11. kolo

  • TJ Partizán Malinová 4:1 (2:1) FK Diviaky nad Nitricou
  • TJ Družstevník Koš 1:2 (0:0) TJ VPS Hradec
  • FK Hajskala Ráztočno 4:1 (1:0) MFK Nováky
  • OFK Slávia Chrenovec-Brusno 1:5 (1:2) FK Kľak Kľačno
  • TJ Tatran Tužina 1:1 (1:1) MTJ Pravenec
  • TJ Dynamo Bystričany 0:3 (0:1) TJ Slovan Nitrianske Sučany
  • TJ Magura Poruba 2:2 (2:1) TJ Družstevník Diviacka Nová Ves

II. trieda Prievidza 9. kolo

  • Malá Čausa B – MTJ Veľká Čausa 3:1 (0:0) Lehota p/Vt. B – TJ Slovan Podhradie
  • Nitrianske Rudno B – TJ Slovan Temeš 5:1 (3:1) FK Veľká Lehôtka
  • TJ Družstevník Nedožery-Brezany 3:1 (3:1) TJ Športklub Liešťany
  • TJ Slovan Kostolná Ves 4:2 (3:1) TJ Družstevník Nitrica
  • TJ Štart Krištáľ Valaská Belá 4:0 (1:0) TJ Slovan Čavoj

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín