Krimi

Polícia o tragickej nehode pri Nitrici: Takto sa to udialo

Policajti opisujú priebeh tragickej nehody v našom okrese.

Ilustračný obrázok k článku Polícia o tragickej nehode pri Nitrici: Takto sa to udialo
12
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

Už v stredu sme vás informovali o tragickej nehode v našom okrese. Polícia zverejnila informácie o priebehu tohto nešťastia.

Podľa doterajších zistení, k dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 35-ročný vodič z Prievidze na vozidle Audi A4 jazdil od Novák smerom na Horné Vestenice. Z doposiaľ nezistených príčin prešiel s vozidlom do ľavého jazdného pruhu, kde v tom čase jazdilo nákladné vozidlo Renault Magnum s prívesom, ktoré riadil 60-ročný vodič z okr. Partizánske,“ opisujú tragické udalosti muži zákona na sociálnej sieti.

Policajti ďalej uvádzajú, že po náraze prešlo vozidlo Renault vľavo mimo cestu do poľa, kde sa prevrátilo aj s návesom. Ťahač ostal následne prevrátený na streche, v dôsledku čoho vodič nákladného vozidla utrpel zranenia, ktorým podľahol na mieste dopravnej nehody.

Vodič osobného vozidla sa zranil ľahko. Škoda bola predbežne vyčíslená na asi 21 000 €. Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava,“ dodávajú.

Vodiča Audi dopravní policajti na mieste nehody podrobili dychovej skúške. Jej výsledok bol negatívny. Nebohému vodičovi nákladného vozidla bude odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu alebo iných omamných látok pri súdnej pitve. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania. Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Prievidze. V predmetnej veci je začaté trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenie.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Prinášame aj zábery z miesta nešťastia.

FOTO: Tragická dopravná nehoda v okrese Prievidza
12
Galéria
Zdroj: Prezídium HaZZ
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie