Krimi

Nehoda v okrese Prievidza: Zrazili sa auto, dodávka a nákladiak, FOTO

Dopravná nehoda troch vozidiel pri obci Dolné Vestenice si vyžiadala zásah hasičov z dvoch okresov. Čo sa na mieste dialo?

Ilustračný obrázok k článku Nehoda v okrese Prievidza: Zrazili sa auto, dodávka a nákladiak, FOTO
4
Galéria
Zdroj: KR HaZZ v Trenčíne

Na ceste I/9 v katastri obce Dolné Vestenice (okres Prievidza) sa stala dopravná nehoda osobného, nákladného a dodávkového vozidla. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (KR HaZZ) Marián Petrík s tým, že na zásah boli postupne vyslaní štyria hasiči z Prievidze a traja hasiči z Partizánskeho s dvomi zásahovými vozidlami.

Neprejazdná cesta

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že dodávka blokuje oba jazdné pruhy a ďalšie dve vozidlá sa nachádzali mimo vozovky. „Všetci traja vodiči sa bez viditeľných zranení nachádzali mimo havarovaných automobilov,“ doplnil Petrík.

Ako ďalej uviedol, v dôsledku dopravnej nehody bola štátna cesta neprejazdná v oboch jazdných smeroch.

Preverili zdravotný stav

Zasahujúci hasiči zabezpečili miesto udalosti a preverili zdravotný stav všetkých účastníkov. Následne podľa Petríka na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a prostredníctvom absorpčnej látky zachytili uniknuté prevádzkové kvapaliny.

Po zdokumentovaní dopravnej nehody políciou hasiči odtiahli postihnutú dodávku na odstavnú plochu. „Po odstránení následkov dopravnej nehody bola cesta v danom úseku sprejazdnená v oboch jazdných pruhoch,“ dodal hovorca KR HaZZ v Trenčíne k nehode, ktorá sa stala v utorok 25. augusta pred 13.00 h.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Pozrite si aj zábery z miesta nehody.

OBRAZOM: Dopravná nehoda troch vozidiel pri obci Dolné Vestenice
4
Galéria
Zdroj: KR HaZZ v Trenčíne
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie