Filip Chudý Krimi

Nehoda pri Novákoch: Zranený skočil v sanitke, FOTO

Dopravná nehoda pri Novákoch si vyžiadala jednu zranenú osobu. Čo sa na miesto dialo?

Ilustračný obrázok k článku Nehoda pri Novákoch: Zranený skočil v sanitke, FOTO
2
Galéria

Na ceste č. I/9 v katastri obce Nováky – časť Breznica, v okrese Prievidza, sa stala dopravná nehoda jedného osobného motorového vozidla. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Marián Petrík s tým, že na zásah boli vyslaní piati príslušníci HaZZ z Prievidze s jedným zásahovým vozidlom.

Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo podľa Petríka zistené, že následkom dopravnej nehody zostalo vozidlo uviaznuté mimo vozovky, pričom čiastočne zasahovalo do jedného jazdného pruhu.

„V dôsledku dopravnej nehody sa zranila jedna osoba, ktorá bola v starostlivosti zdravotných záchranárov. Z postihnutého vozidla vytekali prevádzkové kvapaliny,“ povedal hovorca KR HaZZ v Trenčíne.

Zasahujúci hasiči podľa jeho slov zabezpečili miesto udalosti a súčasne asistovali zdravotníkom ZZS pri poskytovaní predlekárskej pomoci, ošetrení a transporte zraneného do sanitky. „Následne príslušníci HaZZ zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požiaru a prostredníctvom absorpčnej látky zachytili a odstránili vytečené prevádzkové kvapaliny,“ opísal Petrík nehodu, ktorá bola ohlásená v nedeľu 1. marca ráno.

Pozrite si ja foto z miesta nehody.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

FOTO z dopravnej nehody pri Novákoch
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie