Filip Chudý Krimi

Na bitku pred prievidzským barom doplatil Dávid (25): Polícia žiada o pomoc, FOTO

Muži zákona z nášho mesta žiadajú verejnosť o pomoc pri stotožnení svedkov ublíženia na zdraví a výtržníctva. Čo sa stalo?

Ilustračný obrázok k článku Na bitku pred prievidzským barom doplatil Dávid (25): Polícia žiada o pomoc, FOTO
2
Galéria

Policajti z Prievidze žiadajú o pomoc pri stotožnení svedkov ublíženia na zdraví a výtržníctva, pričom vykonávajú skrátené vyšetrovanie vo veci prečinu ublíženie na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva. Informovala o tom Elena Antalová z oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne

Ako ďalej uviedla, doposiaľ nezistený páchateľ ešte dňa 1. novembra o 4:30 na mieste verejnosti prístupnom, konkrétne na parkovisku na Ulici J. Bajzu pred klubom Jantár v Prievidzi , fyzicky napadol 25-ročného Dávida. „Neznámy muž ho pravdepodobne päsťou udrel tak, že utrpel zranenia s dobou liečenia 35 dní s obmedzením na bežnom spôsobe života. Na mieste udalosti bolo prítomných viacero osôb – možných svedkov tejto udalosti,“ doplnila.

„Nakoľko sa v predmetnej trestnej veci nepodarili zistiť skutočnosti oprávňujúce vykonať trestné stíhanie proti určitej osobe bolo trestné stíhanie uznesením povereného príslušníka PZ Prievidza prerušené. Po páchateľovi uvedeného skutku však pátrame ďalej,“ povedala Antalová.

Na záberoch z bezpečnostných kamier je podľa jej slov vidno skupinu ľudí, ktorí by mohli byť svedkami napadnutia 25-ročného Dávida. „Preto žiadame občanov o pomoc pri stotožnení osôb na záberoch, ktorí by nám mohli pomôcť k objasneniu trestných činov výtržníctva a ublíženia na zdraví. Akékoľvek informácie k ich totožnosti nám môžu občania poskytnúť na bezplatnom telefónnom čísle 158. Prípadne kontaktujte našu oficiálnu stránku na facebooku formou súkromnej správy,“ dodala.

Poznáte svedkov bitky? Policajti z Prievidze potrebujú vašu pomoc
2
Galéria

Foto: Zábery polície

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie