Krimi

Marek (29) z okresu Prievidza a jeho výkon:1,9 promile a škoda za 7200 eur! FOTO

Marek z nášho okresu sa po adventnom víkende má čím pochváliť. Muži zákona zverejnili jeho výčiny. Pozrite FOTO priamo z miesta.

Ilustračný obrázok k článku Marek (29) z okresu Prievidza a jeho výkon:1,9 promile a škoda za 7200 eur! FOTO
5
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

Aj počas predvianočných dní zisťujeme, že niektorí vodiči sú nepoučiteľní a nesadnú si za volant triezvi a dokonca zavinia dopravnú nehodu. Našťastie sa nikomu nič nestalo a vznikla „len“ hmotná škoda na vozidlách,“ konštatujú v úvode policajti

Necelé dve hodiny po pol noci 29-ročný Marek z okr. Prievidza na vozidle VW Golf jazdil v obci Lehota pod Vtáčnikom smerom na obec Podhradie.

„V dôsledku nevenovania pozornosti vedeniu vozidla, prešiel do protismeru, kde narazil do obrubníka a dopravnej značky a následne do zaparkovaného VW Golf. Vozidlo po náraze bolo posunuté do stĺpa elektrického vedenia,“ uvádza sa v policajnej správe.

Mladý vodič bol podrobený dychovej skúške. Policajti mu podľa policajnej správy namerali najprv 0,83 mg/l, čo je v prepočte 1,73 promile alkoholu. Opakovaná dychová skúška ukázala ešte vyššiu hodnotu a to 0,91 mg/l, čo predstavuje 1,90 promile alkoholu.

Na vozidlách a dopravnom značení vznikla celková škoda 7200 €,“ uvádzajú trenčianski policajti na sociálnej sieti.

Mareka po vytriezvení podľa nich neminie obvinenie z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky. Za tento trestný čin je trestná sadzba v zmysle zákona až jeden rok odňatia slobody. O tom, aký trest dostane, rozhodne Okresný súd v Prievidzi.

Marek to s alkoholom dosť prehnal: Toto je výsledok
5
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj
Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie