Filip Chudý Krimi

Dve nehody motocyklistov v Prievidzskom okrese: Hlásili aj zranených

V priebehu jedného dňa sa na cestách v našom kraji stali štyri dopravné nehody motocyklov, z toho dve v našom okrese. Čítajte viac.

Ilustračný obrázok k článku Dve nehody motocyklistov v Prievidzskom okrese: Hlásili aj zranených
Zdroj: TASR

Štyri dopravné nehody motocyklistov v Trenčianskom kraji v priebehu jedného dňa, aj taká je bilancia z poslednej májovej soboty. Po dve z nich sa stali v okresoch Prievidza a Trenčín. Informoval o tom Marián Petrík, hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne.

V Prievidzskom okrese išlo konkrétne o udalosti na Bojnickej ceste v meste Prievidza a ďalšia pri obci Nitrica. V oboch prípadoch prišlo pri nehodách k zraneniam. Uviedol to hovorca KR HaZZ.

Ten ozrejmil, že krátko pred desiatou hodinou doobeda boli hasiči z Prievidze vyslaní k dopravnej nehode osobného motorového vozidla a motocykla, ktoré sa stala na Bojnickej ceste v našom meste. „Pri udalosti sa zranila vodičky motocykla, ktorej hasiči poskytli predlekársku prvú pomoc a po príchode posádky ZZS transportovali do sanitky. Následne prostredníctvom absorpčnej látky zachytili uniknuté prevádzkové kvapaliny,“ opísal Petrík.

Ďalšia udalosť sa sa podľa jeho slov stala krátko pred štvrtou hodinou poobede na ceste č. II/572 pri obci Nitrica. „Postihnutý motocykel sa nachádzal mimo cesty, v priľahlom poli. Zranený vodič bol v starostlivosti zdravotných záchranárov. Príslušníci HaZZ pomohli pri transporte zraneného a na havarovanom motocykli vykonali požiarno-bezpečnostné opatrenia,“ dodal.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie