Andrej Sekera je tvrdý chlapík: V zámorí ho označili za bojovníka, FOTO

V zámorí naplno prebiehajú boje v play-off NHL, pričom ich súčasťou je aj odchovanec prievidzského hokeja Andrej Sekera. Čo sa mu stalo?

Ilustračný obrázok k článku Andrej Sekera je tvrdý chlapík: V zámorí ho označili za bojovníka, FOTO
4
Zdroj: TASR/AP

Slovenský hokejový obranca v službách Dallasu Stars Andrej Sekera utrpel menšie zranenie v nočnom zápase play-off NHL proti Coloradu Avalanche. V druhej tretine ho pri nahodení puku trafil do ucha obranca „lavín“ Ian Cole.

Tridsaťštyriročný Sekera, ktorý utrpel podľa zámorských zdrojov tržnú ranu, zamieril do ošetrovne, ale ešte v priebehu druhej tretiny sa vrátil do zápasu.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Z prostrednej časti vynechal necelých šesť minút. „Sekera je stále na striedačke. Bojovník,“ napísal na twitteri DailyDallasHockey.

Dallas nevyužil prvú možnosť na postup do finále Západnej konferencie. S Coloradom prehral 3:6 a v sérii už vedie len 3:2 na zápasy. Sekera bol na ľade 12 minút a 48 sekúnd a zapísal si jednu mínusku. Šiesty duel série je na programe v noci na štvrtok.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Pozrite si aj Sekerove zábery zo zápasu.

OBRAZOM: Sekeru počas play-off nezastavila ani rana pukom do ucha