Ilustračný obrázok k článku Aktuálne výsledky futbalu v regióne: Pozrite si PREHĽAD
Zdroj: Dnes24.sk

Aktuálne výsledky futbalu v regióne: Pozrite si PREHĽAD

Pozrite si výsledky víkendových zápasov regionálnych futbalových súťaží: 4. liga Severozápad, 5. liga Západ - Sever, Majstrovstvo oblasti Prievidza, I. trieda a II. trieda Prievidza.

Katarína Vlčková Futbal
Katarína Vlčková Futbal

Aktuálne výsledky futbalu v regióne: Pozrite si PREHĽAD

Pozrite si výsledky víkendových zápasov regionálnych futbalových súťaží: 4. liga Severozápad, 5. liga Západ - Sever, Majstrovstvo oblasti Prievidza, I. trieda a II. trieda Prievidza.

Ilustračný obrázok k článku Aktuálne výsledky futbalu v regióne: Pozrite si PREHĽAD
Zdroj: Dnes24.sk

4. liga Severozápad 10. kolo

  • FC Baník Horná Nitra 4:1 (1:1) MFK Nová Dubnica
  • OŠK Trenčianske Stankovce 3:1 (2:0) FK Junior Kanianka

5. liga Západ – Sever 10. kolo

  • FK Slovan Zemianske Kostoľany 3:1 (1:0) Spartak Myjava B
  • ŠK VEGUM Dolné Vestenice 0:3 (0:0) FK Streženice
  • TJ Družstevník Malá Čausa 3:0 (2:0) TJ Partizán Prečín
  • OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 1:3 (1:1) OŠK Podolie
  • TJ Partizán Cigeľ 1:0 (1:0) Nový Život Veľké Uherce

Majstrovstvo oblasti Prievidza 10. kolo

  • FK Veľké Bielice 3:1 (3:1) MTJ Nitrianske Pravno
  • TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou 1:2 (1:0) FC Baník Horná Nitra B
  • Dežerice 2:1 (1:0) TJ Malá Hradná
  • TJ FK Skačany 6:0 (1:0) TJ Družstevník Dolné Naštice
  • OŠK Chynorany 2:1 (0:0) ŠK Čereňany
  • TJ Priehrada Nitrianske Rudno 2:0 (1:0) TJ Tatran Kamenec pod Vtáčnikom
  • OŠK Veľký Klíž 4:1 (4:0) TJ Dúbrava Rudnianska Lehota
  • TJ Baník Sebedražie 2:0 (1:0) TJ Slovan Oslany

I. trieda Prievidza 10. kolo

  • MFK Nováky 2:3 (1:2) TJ Partizán Malinová
  • MTJ Pravenec 1:0 (0:0) FK Hajskala Ráztočno
  • FK Diviaky nad Nitricou 2:0 (1:0) OFK Slávia Chrenovec-Brusno
  • TJ Družstevník Koš 8:0 (5:0) TJ Tatran Tužina
  • FK Kľak Kľačno 2:6 (2:3) TJ Dynamo Bystričany
  • TJ Slovan Nitrianske Sučany 4:2 (1:1) TJ Magura Poruba
  • TJ Družstevník Diviacka Nová Ves 0:2 (0:1) TJ VPS Hradec

II. trieda Prievidza 8. kolo

  • Lehota p/Vt. B – TJ Slovan Podhradie 2:1 (1:0) TJ Slovan Kostolná Ves
  • FK DAK Bojnice 1:2 (0:1) TJ Štart Krištáľ Valaská Belá
  • TJ Družstevník Nitrica 1:3 (1:1) Nitrianske Rudno B – TJ Slovan Temeš
  • TJ Slovan Čavoj 1:3 (1:2) TJ Družstevník Nedožery-Brezany
  • TJ Športklub Liešťany 1:4 (0:3) Malá Čausa B – MTJ Veľká Čausa

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín