Daniel Palacka Hokej

Prievidzskí hokejisti hostili Prešov: Prelomili smolnú sériu?

Prievidza v stredu 12. novembra na domácom ľade hostila Prešov. Pred zápasom bol Prešov jasným favoritom. Ako sa darilo našim sa dočítate v článku.

Ilustračný obrázok k článku Prievidzskí hokejisti hostili Prešov: Prelomili smolnú sériu?

Prvá hokejová liga mala v stredu na programe zápasy 20. kola a dohrávku 9. kola. V domácom zápase proti Prešovu sa prievidzským hokejistom opäť nepodarilo zvíťaziť.

V stretnutí, ktoré malo jasného favorita Prievidza ťahala za kratší koniec od začiatku zápasu. Prešov skóroval po prvýkrát v 13. minúte prvej tretine. V každej tretine dokázal Prešov po streliť 2 góly. Z Prievidžanov sa nedokázal presadiť nikto a tak Prievidza podľahla Prešovu 0:6.

Dôležité však je že Prievidza na zápas nastúpila a nebola vyradená zo súťaže. V piatok hráme v Liptovskom Mikuláši.

MŠHK Prievidza – PHK 3b Prešov 07 0:6 (0:2, 0:2, 0:2) Góly: 13. Pekarčík, 15. Kivader, 25. Matejka, 36. Tomko, 47. Jaroš, 54. Hajnik. Rozhodovali: Píšťanský – Vido, Žák, vylúčení: 4:5, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 117 divákov