PREHĽAD víkendového futbalu: Pozrite kto si s kým zahrá

Pozrite si prehľad futbalových zápasov, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať niekoľko stretnutí, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.

Katarína Vlčková
Ilustračný obrázok k článku PREHĽAD víkendového futbalu: Pozrite kto si s kým zahrá
Zdroj: Dnes24.sk

4. liga Severozápad 6. kolo

06.09.2014 o 16:00 FC Baník Horná Nitra – TJ KOVO Beluša

07.09.2014 o 16:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice – FK Junior Kanianka

5. liga Západ – Sever 6. kolo

06.09.2014 o 16:00
FK Slovan Zemianske Kostoľany – OŠK Podolie
ŠK VEGUM Dolné Vestenice – Spartak Myjava B
OFK Bošany – TJ Partizán Prečín

07.09.2014 o 16:00
Tatran Cementáreň Ladce – OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
MFK Stará Turá – TJ Partizán Cigeľ
TJ Družstevník Malá Čausa – Nový Život Veľké Uherce

Majstrovstvo oblasti Prievidza 6. kolo

07.09.2014 o 11:00
FK Veľké Bielice – TJ Baník Sebedražie

07.9.2014 o 16:00
TJ Malá Hradná – TJ Tatran Kamenec pod Vtáčnikom
OFK Dežerice – MTJ Nitrianske Pravno
TJ Priehrada Nitrianske Rudno – FC Baník Horná Nitra B
OŠK Chynorany – TJ Družstevník Dolné Naštice
ŠK Čereňany – TJ Dúbrava Rudnianska Lehota
OŠK Veľký Klíž – TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou
TJ FK Skačany – TJ Slovan Oslany

I. trieda Prievidza 6. kolo

06.09.2014 o 16:00
MFK Nováky – TJ Slovan Nitrianske Sučany
TJ VPS Hradec – OFK Slávia Chrenovec-Brusno

07.09.2014 o 16:00
FK Diviaky nad Nitricou – FK Kľak Kľačno
TJ Tatran Tužina – TJ Partizán Malinová
MTJ Pravenec – TJ Magura Poruba
TJ Družstevník Diviacka Nová Ves – FK Hajskala Ráztočno
TJ Družstevník Koš – TJ Dynamo Bystričany

II. trieda Prievidza 4. kolo

07.09.2014 o 16:00
FK DAK Bojnice – TJ Nitrianske Rudno „B“–Temeš
FK Veľká Lehôtka – TJ Družstevník Nedožery-Brezany
TJ Slovan Čavoj – TJ Družstevník Nitrica
TJ Športklub Liešťany – TJ Slovan Podhradie
TJ Štart Krištáľ Valaská Belá – MTJ Veľká Čausa

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame