KOMPLETNÝ PREHĽAD: Aktuálne futbalové výsledky v regióne!

Pozrite si výsledky a tabuľky k zápasom regionálnych futbalových súťaží: IV. LIGA SEVEROZÁPAD, V. LIGA ZÁPAD - SEVER, MAJSTROVSTVO OBLASTI, I. TRIEDA a II. TRIEDA.

Katarína Vlčková
Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Aktuálne futbalové výsledky v regióne!
Zdroj: Dnes24.sk

IV. liga Severozápad

3. kolo 17.08.2014 o 17:00

  • FK Junior Kanianka 1:2 (1:1) FK TEMPO Partizánske
  • OŠK Trenčianske Stankovce 1:2 (1:0) FC Baník Horná Nitra

    Tabuľka:

# Klub Z V R P Skóre Body
1 FK TEMPO Partizánske 3 2 1 0 5:2 7
2 FC Baník Horná Nitra 3 2 1 0 5:2 7
3 TJ KOVO Beluša 3 2 0 1 9:5 6
4 TJ Iskra Holíč 3 2 0 1 7:3 6
5 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 3 2 0 1 8:4 6
6 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 3 2 0 1 5:3 6
7 OK Častkovce 3 2 0 1 6:5 6
8 TJ Partizán Domaniža 3 2 0 1 5:4 6
9 TJ Slavoj Boleráz 3 1 1 1 8:9 4
10 MFK Nová Dubnica 3 1 1 1 4:6 4
11 FK Junior Kanianka 3 1 0 2 4:4 3
12 ŠK Modranka 3 1 0 2 4:5 3
13 ŠK Slovan Šimonovany-PE 3 1 0 2 3:5 3
14 OŠK Trenčianske Stankovce 3 0 2 1 4:5 2
15 FO Chocholná-Velčice 3 0 0 3 4:10 0
16 ŠK Blava Jaslovské Bohunice 3 0 0 3 1:10 0

IV. liga Západ – Sever

3. kolo 17.08. 2014 o 17:00

  • MFK Stará Turá 4:0 (2:0) ŠK VEGUM Dolné Vestenice
  • OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 1:1 (1:1) FK Slovan Zemianske Kostoľany
  • Tatran Cementáreň Ladce 0:0 (0:0) TJ Družstevník Malá Čausa
  • TJ Partizán Cigeľ 1:0 (1:0) TJ Tatran Uhrovec

    Tabuľka:

# Klub Z V R P Skóre Body
1 TJ Partizán Prečín 3 3 0 0 11:0 9
2 TJ Družstevník Malá Čausa 3 2 1 0 9:1 7
3 TJ Partizán Cigeľ 3 2 1 0 6:1 7
4 Nový Život Veľké Uherce 3 2 1 1 5:2 6
5 MFK Stará Turá 3 2 0 1 6:3 6
6 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 3 1 2 0 5:3 5
7 Spartak Myjava B 3 1 1 1 6:4 4
8 Tatran Cementáreň Ladce 3 1 1 1 1:1 4
9 FK Slovan Zemianske Kostoľany 3 1 1 1 2:3 4
10 OFK Bošany 3 1 1 1 4:6 4
11 TJ Slovan Trenčianska Turná 3 1 0 2 4:10 3
12 OŠK Podolie 3 0 2 1 4:6 2
13 TJ Tatran Uhrovec 3 0 1 2 1:3 1
14 TJ Tatran Horovce 3 0 1 2 0:6 1
15 FK Streženice 3 0 1 2 2:8 1
16 ŠK VEGUM Dolné Vestenice 3 0 1 2 1:10 1

Majstrovstvo oblasti Prievidza

3. kolo 16.08.2014 o 17:00

  • FC Baník Horná Nitra B 4:2 (2:1) ŠK Čereňany

17.08.2014 17:00

  • TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou 1:1 (1:1) OFK Dežerice
  • FK Veľké Bielice 2:0 (2:0) TJ Priehrada Nitrianske Rudno
  • TJ Dúbrava Rudnianska Lehota 0:3 (0:2) TJ Tatran Kamenec pod Vtáčnikom
  • TJ Baník Sebedražie 2:1 (1:0) TJ FK Skačany

    Tabuľka:

# Klub Z V R P Skóre Body
1 TJ Tatran Kamenec pod Vtáčnikom 3 3 0 0 7:0 9
2 OŠK Chynorany 3 3 0 0 9:4 9
3 TJ Malá Hradná 2 2 0 0 5:0 6
4 FC Baník Horná Nitra B 3 2 0 1 5:3 6
5 TJ Baník Sebedražie 3 2 0 1 7:6 6
6 OFK Dežerice 3 1 2 0 7:4 5
7 TJ FK Skačany 3 1 1 1 5:4 4
8 FK Veľké Bielice 3 1 1 1 4:4 4
9 TJ Družstevník Opatovce nad Nitrou 3 1 1 1 7:4 4
10 TJ Slovan Oslany 2 1 0 1 5:2 3
11 MTJ Nitrianske Pravno 3 1 0 2 3:6 3
12 TJ Družstevník Dolné Naštice 3 1 0 2 3:7 3
13 OŠK Veľký Klíž 3 0 2 1 5:6 2
14 TJ Priehrada Nitrianske Rudno 3 0 1 2 2:5 1
15 ŠK Čereňany 3 0 0 3 7:14 0
16 TJ Dúbrava Rudnianska Lehota 3 0 0 3 2:9 0

I. trieda Prievidza

3. kolo 16.08.2014 o 17:00

  • MFK Nováky 1:3 (0:0) TJ Družstevník Diviacka Nová Ves

17.08.2014 17:00

  • FK Diviaky nad Nitricou 0:5 (0:2) MTJ Pravenec
  • TJ Magura Poruba 5:2 (2:0) TJ Tatran Tužina
  • FK Kľak Kľačno 4:3 (2:3) TJ Družstevník Koš
  • TJ Slovan Nitrianske Sučany 4:0 (2:0) TJ VPS Hradec
  • OFK Slávia Chrenovec-Brusno 0:1 (0:1) TJ Partizán Malinová
  • TJ Dynamo Bystričany 2:6 (1:2) FK Hajskala Ráztočno

    Tabuľka:

# Klub Z V R P Skóre Body
1 TJ Partizán Malinová 3 3 0 0 12:2 9
2 TJ Slovan Nitrianske Sučany 3 3 0 0 10:0 9
3 MTJ Pravenec 3 2 1 0 15:2 7
4 TJ Družstevník Diviacka Nová Ves 3 2 1 0 11:4 7
5 FK Kľak Kľačno 3 2 1 0 9:7 7
6 FK Hajskala Ráztočno 3 2 0 1 10:3 6
7 TJ Družstevník Koš 3 1 1 1 8:6 4
8 OFK Slávia Chrenovec-Brusno 3 1 0 2 6:9 3
9 TJ Magura Poruba 3 1 0 2 5:10 3
10 TJ VPS Hradec 3 0 2 1 2:6 2
11 FK Diviaky nad Nitricou 3 0 2 1 3:8 2
12 TJ Tatran Tužina 3 0 0 3 5:14 0
13 TJ Dynamo Bystričany 3 0 0 3 6:18 0
14 MFK Nováky 3 0 0 3 1:14 0

II. trieda Prievidza

1. kolo 16.08.2014 o 17:00

  • TJ Nitrianske Rudno „B“–Temeš 1:0(1:0) TJ Družstevník Nedožery-Brezany

17.08.2014 17:00

  • TJ Družstevník Nitrica 0:9 TJ Štart Krištáľ Valaská Belá
  • TJ Slovan Kostolná Ves 0:0 (0:0) MTJ Veľká Čausa
  • TJ Slovan Čavoj 4:1 (2:0) FK Veľká Lehôtka
  • TJ Športklub Liešťany 3:3 (1:2) FK DAK Bojnice

Tabuľka:

# Klub Z V R P Skóre Body
1 TJ Štart Krištáľ Valaská Belá 1 1 0 0 9:0 3
2 TJ Slovan Čavoj 1 1 0 0 4:1 3
3 TJ Nitrianske Rudno „B“–Temeš 1 1 0 0 1:3 3
4 MTJ Veľká Čausa 1 0 1 0 0:0 1
5 FK DAK Bojnice 1 0 1 0 3:3 1
6 TJ Slovan Kostolná Ves 1 0 1 0 0:0 1
7 TJ Športklub Liešťany 1 0 1 0 3:3 1
8 TJ Slovan Podhradie 0 0 0 0 0:0 0
9 TJ Družstevník Nedožery-Brezany 1 0 0 1 0:1 0
10 FK Veľká Lehôtka 1 0 0 1 1:1 0
11 TJ Družstevník Nitrica 1 0 0 1 0:9 0

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame